فبلت توگاری سونی همچون گلکسی نوت با قلم دیجیتال عرضه خواهد شد [بروز شد: اولین تصویر از فبلت سونی]

پیش از این شایعاتی در مورد فبلت 6.44 اینچی Togari سونی منتشر شده بود، فبلتی که قرار است وارد رقابت با گلکسی نوت سامسونگ شود. اما امروز اطلاعات جدیدی در مورد این فبلت فاش شده که به یک قلم دیجیتال همچون S-Pen اشاره دارد.

گفته می‌شود فبلت توگاری سونی مجهز به صفحه نمایش 6.44 اینچ با رزولوشن 1080p است. این فبلت همچنین دارای قلم دیجیتال خواهد بود که به کمک صفحه دیجتایزر میزان فشار قلم بر روی صفحه را حس می‌کند و به این ترتیب این محصول را برای یادداشت برداری، نقاشی و طراحی ایده آل می‌کند.

براساس گزارش TechBlog این فبلت علاوه بر پشتیبانی از قلم‌های دیجیتال از خودکار و مدادهای معمولی نیز پشتیبانی می‌کند! سونی بر روی صفحه نمایش این تلفن از یک محافظ شیشه‌ای خاص بهره برده که در مقابل خط و خش بسیار مقاوم است.

احتمالا سونی نرم افزارهای خاص یادداشت برداری، نقشه کشی و طراحی را نیز به همراه تلفن توگاری عرضه خواهد کرد.

به نظر شما فبلت سونی می‌توان همچون گلکسی نوت سامسونگ موفق باشد؟

بروز رسانی:

اولین تصویر منتسب به فبلت توگاری سونی منتشر شد. همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید این تلفن از نظر ظاهری کاملا شبیه به اکسپریا Z است با این تفاوت که ابعاد آن بزرگتر شده است. اگر این تصویر واقعی باشد و فبلت سونی نهایتا با این طراحی روانه بازار شود از آنجایی که در این طراحی لبه‌ها تیز و غیر منحنی شکل هستند و از طرفی ابعاد تلفن نیز به حدود 6.5 اینچ افزایش یافته، در دست گرفتن آن مشکل خواهد بود و از نظر ارگونومی مناسب نخواهد بود. نظر شما در این باره چیست؟

Togari-leak

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده
تبلیغات

بیشتر بخوانید