مایکروسافت نسل بعدی تبلت سرفیس را ماه آینده معرفی می کند

مدت‌ها است که شایعه تبلت 7 اینچی سرفیس مایکروسافت به گوش می‌رسد و حالا دیجی‌تایمز – خبرگزاری نزدیک به تولیدکنندگان آسیایی – گزارش نموده که مایکروسافت ماه آینده و در کنفرانس BUILD، از نسل دوم تبلت سرفیس در دو سایز 7 و 9 اینچ پرده‌برداری خواهد کرد. اگر این اطلاعات دقیق باشند، مایکروسافت بیش از یک ابزار از خانواده سرفیس را برای امسال برنامه ریزی کرده است.

براساس اطلاعاتی که اخیرا بدست آمده، تیم ایکس‌باکس نیز در حال همکاری نزدیک با سرفیس است تا تبلت 7 اینچی سرفیس از جنبه‌های سرگرمی، متفاوت باشد. چندی پیش، مایکروسافت تغییراتی در ویندوز 8 اعمال نمود تا پشتیبانی از صفحه‌های نمایش کوچک‌تر 7 اینچی در آن اضافه شود. علاوه بر آن اطلاعات مربوط به یک تبلت 8 اینچی ساخت ایسر نیز فاش شده بود که نشان می‌داد، مایکروسافت با تولیدکنندگان دیگر همکاری نزدیکی را آغاز نموده تا تبلت‌های متنوع ویندوزی را وارد بازار کنند.

گفته می‌شود تمرکز مایکروسافت در کنفرانس BUILD، بر روی ویندوز 8.1 و بهبودهای آن برای پشتیبانی از تبلت 7 و 8 اینچی خواهد بود. اینتل نیز در حال آماده سازی پردازنده‌های Haswell است و انتظار می‌رود بسیاری از ابزارهای مبتنی بر ویندوز 8.1 و پردازنده نسل چهارم اینتل در نمایشگاه Computex معرفی شوند.

منابع نزدیک به مایکروسافت گزارش کرده‌اند که مایکروسافت، تبلت سرفیس پرو را بروز خواهد کرد و آن را به نسل چهارم پردازنده‌های اینتل تجهیز خواهد نمود.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده
تبلیغات

بیشتر بخوانید