کارهای خود در آسترید را به سادگی وارد Any.Do در اندروید و iOS کنید

آیا شما نیز از کاربران آسترید می‌باشید و با توجه به خرید این سرویس توسط یاهو و احتمال توقف فعالیت آن، نگرانید که تمامی آیتم‌هایتان از بین برود؟ نگران نباشید. ما در این آموزش به شما خواهیم آموخت که چگونه مطالب خود را از آسترید به سرویس Any.Do منتقل نمائید. با زومیت همراه باشید.

مهمترین ویژگی که یک سرویس مدیریت امور روزانه می‌بایست از آن برخوردار باشد، در دسترس بودن آن است. لیستی از مواد غذایی موردنیاز برای خرید، وقتی در فروشگاه باشید و به یاد آورید که آن را در آشپزخانه جا گذاشته‌اید، بی‌ارزش و بی‌فایده خواهد بود. برای همین است که بسیاری از مردم، از یک برنامه مدیریت امور روزانه بر روی دستگاه‌های قابل حمل خود کمک می‌گیرند. اما اگر برنامه مورد استفاده شما، تصمیم به قطع سرویس‌دهی خود بگیرد، چه اتفاقی خواهد افتاد؟ این موضوعی است که ذهن بسیاری از کاربران آسترید را پس از خرید این سرویس توسط کمپانی یاهو، به خود مشغول کرده است.

خوشبختانه سرویس‌های دیگری هستند که با درک این نگرانی، به شما کمک می‌کنند تا اطلاعات خود را پیش از حذف شدن، به آن‌ها منتقل نمائید. سرویس Any.Do با ارائه یک بروزرسانی در روزهای اخیر، بستر لازم برای انتقال اطلاعات شما از آسترید به سرویس خود را فراهم نموده است. این ویژگی برای تمامی اعضای سابق و جدید در دسترس می‌باشد.

astrid

 

برای شروع، شما می‌بایست از نسخه مخصوص دستگاه‌های قابل‌حمل آسترید، استفاده می‌کرده باشید. سپس، باید اقدام به نصب Any.Do بر روی دستگاه قابل‌حمل خود نمایید. این برنامه هم برای اندروید و هم برای iOS در دسترس می‌باشد.

به محض اجرای برنامه، پیغامی مبنی بر ایجاد حساب‌کاربری یا ورود با اطلاعات حساب‌کاربری که از قبل ایجاد نموده‌اید، نمایش داده خواهد شد. همچنین Any.Do گزینه‌ای را برای ورود با استفاده از اطلاعات حساب کاربری فیس‌بوک شما نیز پیشنهاد می‌کند که می‌تواند کار شما را برای ثبت‌نام ساده‌تر نماید.

anydoimport

 

پس از این مرحله، پنجره‌ای ظاهر می‌شود که تمایل شما از انتقال لیست کارهایتان در آسترید به Any.Do را جویا خواهد شد. بعد از کلیک بر روی گزینه Import، برنامه مشغول انتقال این اطلاعات خواهد شد. زمان مربوط به این فرآیند، متناسب با میزان کارهایی است که تمایل به انتقال آن‌ها دارید.

anydo.png

 

نکته مهم: به گفته Omer Perchik، بنیانگذار و مدیرعامل Any.Do،  برنامه این کمپانی و سرویس آسترید از ساختار متفاوتی در ذخیره توضیحات امور و یا Subtaskها برخوردارند. بنابر‌این، توضیحات شما در حین عملیات انتقال، از آسترید به Any.Do منتقل نخواهد شد. همچنین Subtaskها نیز به عنوان یک task جدید (یک کار جدید) در Any.Do به نمایش در خواهند آمد.

شما می‌توانید مرحله مربوط به ورود اطلاعات از آسترید را موقتاً رد نموده و به استفاده و تست این برنامه به صورت کاملاً مستقل بپردازید. شما هر لحظه به گزینه مربوط به ورود اطلاعات از آسترید، از طریق منوی Setting دسترسی خواهید داشت.

به نظر شما، با توجه به آینده نامشخص آسترید، Any.Do می‌تواند برنامه بعدی شما برای مدیریت امور روزانه باشد؟ اگر نه، به ما و سایر کاربران زومیت بگویید که انتخاب بعدی شما کدام برنامه و سرویس خواهد بود.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده
تبلیغات

بیشتر بخوانید