تجربه مرور ایمن فایرفاکس در یک تب جدید به جای یک پنجره جدید

یکی از چالش‌های مطرح در مرور ایمن (Private Browsing) فایرفاکس در نسخه‌های قبلی، این بود که شما نمی‌توانستید به طور همزمان از حالت مرور عادی و مرور ایمن بهره ببرید و با انتخاب Private Browsing، پنجره اصلی فایرفاکس به همراه تمامی سایت‌هایی که در حال تماشای آن بودید، جای خود را به پنجره‌ای جدید برای مرور ایمن می‌داد. در نسخه‌های اخیر این مشکل مرتفع گردیده و شما می‌توانید در حین مرور عادی وب، چندین پنجره مرور ایمن را به صورت همزمان باز نمایید. اما آیا این کافی است؟ به نظر ما نه. شما باز هم می‌توانید مرور ایمن فایرفاکس را بهینه‌تر نمایید. ما در این مطلب به شما آموزش خواهیم داد که چگونه می‌توانید مرور ایمن را در قالب یک تب جدید در همان پتجره جاری تجربه نمایید. با زومیت همراه باشید.

استفاده از افزونه Private Tab Extension for Firefox بسیار ساده است. برای استفاده از این افزونه شما به فایرفاکس نسخه ۲۰ (و یا بالاتر) نیاز دارید. این افزونه پس از نصب، نیاز به راه‌اندازی مجدد فایرفاکس نداشته و به‌ آسانی یک گزینه جدید را بدین منظور به منوی File اضافه خواهد کرد.

 Screen Shot 2013-05-09 at 3.28.25 PM

با استفاده از این افزونه، شما علاوه بر امکان پیش‌فرض فایرفاکس، یعنی باز کردن یک پنجره کاملاً مستقل برای مرور ایمن، می‌توانید در همان پنجره اصلی فایرفاکس نیز به مرور ایمن وب‌سایت‌های مورد نظر، در یک تب جدید بپردازید.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده
تبلیغات

بیشتر بخوانید