تیم کوک: خبری از آیفون با صفحه نمایش بزرگ‌تر از 4 اینچ نیست!

اپل در آیفون 5 بالاخره صفحه نمایش آیفون را از 3.5 اینچ به 4 اینچ افزایش داد، اما با وجود عرضه تلفن‌های 5 اینچی و حتی بزرگ‌تر بسیاری از کاربران انتظار یک آیفون بزرگ‌تر را دارند، آیفونی که شایعاتی بسیاری در رابطه با آن منتشر شده و حالا تیم کوک مدیرعامل اپل، آپ پاکی را بر روی دست همگان ریخته و وجود آن را حداقل برای امسال رد کرده است.

تیم کوک در زمان ارائه گزارش مالی اپل در سه ماهه اول سال 2013 که چند روز پیش انجام شد، اعلام کرد که شرکت‌ تحت مدیریت‌اش قرار نیست تلفن بزرگ‌تر از 4 اینچ تولید کند.

یکی از تحلیل‌گران بازار در کنفرانس مربوط به عملکرد مالی اپل در سه ماهه اول سال 2013 از تیم کوک –مدیرعامل اپل- پرسید، آیا آنها قصد طراحی و عرضه آیفون با صفحه بزرگ‌تر را دارند یا خیر. تیم کوک در پاسخ گفت:

از دید من، صفحه نمایش آیفون 5 مشخصا بهترین صفحه نمایش در کل صنعت موبایل است. ما همواره تلاش می‌کنیم تا بهترین صفحه نمایش دنیا را به مشتریان خود عرضه کنیم.

او همچنین اضافه کرد که اپل تمایلی به عرضه آیفون با صفحه نمایش بزرگ‌تر ندارد مگر آنکه کیفیت مورد نظر اپل در آن صفحه‌ها وجود داشته باشد.

بسیاری از کارشناسان حتی با وجود صفحه‌های نمایش Full HD اعتقاد دارند که صفحه نمایش آیفون 5 هنوز بهترین در دنیای موبایل است و هیچ صفحه نمایشی به خوبی آن، رنگ‌ها را دقیق و تصاویر را طبیعی نشان نمی‌دهد. اما واقعا صفحه نمایش 4 اینچ برای موبایل مناسب‌تر از صفحه‌های بزرگ‌تر 4.3 یا 4.7 یا حتی 5 و 6 اینچ است؟ نظر شما در این باره چیست؟

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده
تبلیغات

بیشتر بخوانید