CES 2012: بررسی تلویزیون 55 اینچ سه بعدی بدون نیاز به عینک توشیبا

در نمایشگاه CES 2012 ، توشیبا از تلویزیون جدید خود با نام Toshiba Regza 55X3 رو نمایی کرد. رزولوشن این تلویزیون 55 اینچ چهار برابر Full HD یا اصطلاحا QFHD است. برای مشاهده تصاویر سه بعدی در 55X3 نیاز به زدن عینک سه بعدی ندارید. در ادامه اطلاعات کامل تری در مورد X3 مشاهده می کنید.

تلویزیون QFHD توشیبا در سه ماه اول سال 2012 وارد بازار می شود. نمی توان گفت QFHD دقیقا تکنولوژی 4K به کار رفته در تلویزیون های شارپ و الجی است ولی کیفیت تصاویر در این تلویزیون به شفافی و جذابیت تصاویر تلویزیون های 4K می باشد.

کیفیت تصاویر سه بعدی نیز در این تلویزیون خیره کننده است. یک دوربین کوچک بر روی تلویزیون وجود دارد که حرکت سر شما را دنبال می کند و تصویر سه بعدی را بر اساس زاویه دید و مکان قرار گرفتن شما می سازد.

{gallery}toshiba/x3:90:75{/gallery}

برای مشاهده تصویر سه بعدی در این تلویزیون نباید دائما سرخود تکان دهید یا مکان خود را عوض کنید. در این صورت تصویر سه بعدی را به خوبی مشاهده نخواهید کرد. ما تصور می کنیم تکنولوژی س بعدی، هنوز جای زیادی برای پیشرفت دارد.

هنوز قیمت دقیق و زمان عرضه این محصول به بازار جهانی مشخص نیست اگرچه Toshiba اعلام کرده که این محصول مطمئنا به زودی به بازار امریکا راه خواهد یافت. به محض دریافت اطلاعات بیشتر در مورد این تلویزیون اخبار تکمیلی آن را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

منبع: Theverge

CES LOGO

  

برای مشاهده کلیه اخبار و مقالات و تماشای ویدیوهای مرتبط با نمایشگاه به صفحه اختصاصی CES 2019 مراجعه کنید.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید