ویوسونیک، مانیتور 23 اینچ لمسی را به تلفن شما اضافه می کند

ویوسونیک در CES امسال، علاوه بر تبلت 7 اینچی ارزان قیمت خود، یک مانیتور 23 اینچ لمسی را نیز به نمایش گذاشت. این مانیتور که مجهز به صفحه لمسی 10 نقطه ای – خازنی است، قابلیت اتصال به شبکه بی سیم را نیز دارد. شبکه بی سیم این امکان را به کاربر می دهد تا صفحه موبایل و یا تبلت خود را برروی مانیتور منتقل نموده و به این ترتیب لذت اجرای نرم افزار و بازی های مختلف موبایل را در صفحه نمایش 23 اینچی تجربه کند.

کاربر می تواند علاوه بر مشاهده صفحه موبایل برروی مانیتور 23 اینچ، عکس ها یا ویدیو ها را نیز از روی موبایل به مانیتور منتقل نماید. این مانیتور به لطف پردازنده داخلی ARM11 و رابط کاربری ViewSonic UI قادر است بدون نیاز به کامپیوتر و از طریق شبکه بی سیم به اینترنت متصل شود و مستقیما، ویدیو را از یوتیوب و یا نت فلیکس پخش نماید.

وضوح تصویر TDI2340 برابر 1920x1080 پیکسل و صفحه لمسی آن از نوع چندلمسی – دو انگشتی است. این مانیتور می تواند برروی پایه خود 360 درجه بچرخد و دارای دو بلندگوی 2 وات نیز می باشد.

نوع پنل TDI2340 از نوع IPS است به همین دلیل زاویه دید بسیار خوبی داشته و رنگ ها را نیز با دقت بسیار بالایی نمایش می دهد.

ViewSonic TDI2340_WiFi

ویوسونیک هنوز در مورد قیمت و زمان عرضه این محصول صحبتی نکرده است.

منبع: Slash Gears

CES LOGO

  

برای مشاهده کلیه اخبار و مقالات و تماشای ویدیوهای مرتبط با نمایشگاه به صفحه اختصاصی CES 2019 مراجعه کنید.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید