هفته ای که گذشت: پرده برداری از امکانات جدید فیس بوک در F8، تلفن HD ال جی LU6200 و Explorer اچ تی سی، لیست ثروتمندترین های امریکا

در هفته ای که گذشت: فیس بوک در کنفرانس F8 از قابلیت های جدید این شبکه اجتماعی پرده برداری کرد و اعلام کرد که تعداد کاربران فیس بوک به بیش از 800 میلیون نفر رسیده است. Forbeds لیست ثروتمندتری های امریکا را منتشر کرد. بیل گیتس کماکان در صدر جدول ثروتمندترین ها قرار دارد اما ثروت زوکربرگ از همه بیشتر رشد کرده است. اطلاعات و تصاویر تلفن هوشمند خوش قیمت و نسبتا ضعیف HTC با نام Explorer به بیرون درز کرد و ال جی نیز از تلفن 4.5 اینچی با نمایشگر HD پرده برداری کرد. یوتیوب نیز قابلیت های جدیدی به سرویس اشتراک گذاری ویدیوی اضافه کرد تا کاربران به راحتی بتوانند ویدیو ها را ویرایش و یا به سه بعدی تبدیل کنند.

علاوه بر دو تلفن LU6200 ال جی و Explorer اچ تی سی، در هفته ای که گذشت HTC تلفن Rhyme را با طراحی خاص و زیبا برای خانم ها معرفی کرد.

 جهت مشاهده اخبار مرتبط با کنفرانس اختصاصی F8 فیس بوک و آشنایی با امکانات جذاب و جدید بزرگترین شبکه اجتماعی دنیا به zoomit.ir/f8 مراجعه کنید. مقالات و اخبار مرتبط با ویندوز 8 را نیز در این آدرس zoomit.ir/windows8 مطالعه کنید.

مقالات پر بازدید زومیت در این هفته

مقالات پیشنهادی زومیت در این هفته

در صورت تمایل می توانید در نظرسنجی این ماه نیز شرکت کنید:

کدام سیستم عامل را برای تبلت ترجیح می دهید؟

{acepolls 3}

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید