سیستم ارسال دعوتنامه Google+ بسیار ساده تر شد

گوگل تغییراتی در سیستم ارسال دعوتنامه برای عضویت در Google+ اعمال کرده است تا کاربران بسیار ساده تر از پیش دوستان خود را به این شبکه اجتماعی نوپا دعوت کنند. از این پس با ارسال یک لینک به دوستان خود می توانید آنها را به Google+ دعوت کنید و نیازی به ارسال ایمیل نخواهید داشت. کاربر می تواند لینک ارائه شده توسط Google+ را در شبکه های اجتماعی دیگر و یا وب لاگ و وب سایت خود قرار دهد تا همه بتوانند از طریق آن در Google+ عضو شوند.

اگر با شبکه اجتماعی Google+ آشنا نیستند کلیه مقالات مرتبط با این شبکه اجتماعی را در  این آدرس مشاهده خواهید کرد.

Google+ در حال حاضر بصورت آزمایشی و با کاربران محدود فعال است و برای عضویت در آن می بایست از یکی از دوستان که عضو این شبکه اجتماعی است درخواست کنید تا برای شما دعوت نامه ارسال کند. Google+ رکورد بیشترین تعداد کاربر در یک ماه اول را در دست دارد این شبکه اجتماعی در ماه اول فعالیت خود بیش از 25 میلیون کاربر را جذب خود کرده است.

براساس تغییراتی که گوگل در سیستم ارسال دعوتنامه اعمال کرده است شما می توانید مانند قبل آدرس ایمیل دوستان خود را وارد کنید تا برای آنها دعوتنامه ایمیل شود و یا لینکی که Google+ به شما ارائه می دهد را به آنها بدهید تا با کلیک کردن برروی آن وارد قسمت ثبت نام شوند.

تغییر دیگری که گوگل در ارسال دعوتنامه اعمال کرده است محدود 150 تایی برای هر کاربر است یعنی هر کاربر می توانند تنها 150 نفر را دعوت کند البته ممکن است پس از اتمام 150 عدد، گوگل دعوتنامه های بیشتری را در اختیار کاربر قرار دهد.

اگر تا به حال شانس ثبت نام و عضویت در شبکه اجتماعی Google+ را نیافته اید برروی یکی از لینک های زیر کلیک کنید به این ترتیب یکی از 150 دعوتنامه ایی که گوگل در اختیار ما قرار داده است را مصرف خواهید کرد.

اگر هنگام عضویت در Google+ به مشکل برخوردید در بخش نظرات با ما درمیان بگذارید

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید