AMD اعلام کرد: گرافیک Xbox 720 هم سطح فیلم Avatar خواهد بود

نینتندو در نمایشگاه E3 کنسول جدید خود را با نام Wii U معرفی کرد کمی بعد مایکروسافت و سونی نیز اعلام کردند که در حال ساخت نسل جدید کنسول های بازی هستند. مایکروسافت اعلام کرده بود که کنسول بازی جدید این شرکت Xbox 720 نام خواهد داشت. حال AMD اطلاعات خیره کننده ایی را در رابطه با قدرت گرافیکی Xbox 720 متشر کرده است.

براساس اعلام AMD: موتور پردازش گرافیکی که قرار است در Xbox 720 بکار رود، قادر است بازی ها را به صورت سه بعدی و با کیفیت و جزئیات فیلم آواتار نمایش دهد. علاوه بر گرافیک بسیار بالا، AMD ادعا کرده که نسل جدید بازی های Xbox با هوش مصنوعی بسیار قوی تر و هوشمندانه تر تولید خواهند شد و هر کدام از کارکترهای کامپیوتری بازی دارای هوش مصنوعی و تفکر خاص خود خواهند بود.

این بدین معناست که دیگر تمام مخاطبین بازی های کامپیوتری و دشمنان و یا دوستان شما در این بازی ها کارهای یکسان انجام نخواهند داد و هر کدام براساس شرایط مختلف تصمیم های متفاوت گرفته و حرکت های مختلفی انجام خواهند داد.

هر چند هنوز مایکروسافت بصورت رسمی در مورد کنسول بازی جایگزین Xbox 360 صحبتی نکرده است اما به نظر می رسد AMD قرار است کارت گرافیک نسل جدید Xbob را تولید کند.

منبع: Slash Gear

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید

تبلیغات