توییتر 5 ساله شد، روزانه بیش 350 میلیارد پست در این شبکه اجتماعی ارسال می شود

توییتر سرویس میکروبلاگینگ خود را 5 سال پیش راه اندازی کرد و هر سال نسبت به سال پیش محبوبیت بیشتری یافت تا جایی که کاربران این شبکه اجتماعی روزانه بیش از 350 میلیارد پست ارسال می کند. در حال حاضر روزانه 600 هزار نفر در این شبکه اجتماعی ثبت نام می کنند. در ادامه آمارهای خیره کننده این شبکه اجتماعی را مشاهده خواهید کرد.

اولین روزی که توییتر راه اندازی شد تنها 224 پست در آن ارسال شد ولی این سرویس میکروبلاگینک روند رو به رشد خیره کننده ای را داشته است. در حال حاضر یک میلیون نرم افزار توسط 750 هزار تولید کننده برای اتصال به این شبکه اجتماعی از طریق ابزارهای مختلف تولید شده است.

همانطور که پیش تر اعلام کردیم، Larry Page هفته گذشته اعلام کرد که شبکه اجتماعی Google+ که در حال حاضر با تعداد کاربران محدود و بصورت دعوتی فعال است حدود 10 میلیون کاربر را جذب خود کرده است که روزانه یک میلیارد آیتم به اشتراک می گذارند.

آمار 350 میلیاردی توییتر یک دستاورد بسیار مهم برای این شرکت به شمار می رود. توییتر طی سال های اخیر همواره رو به بهبود بوده و بازده و امکانات آن بهتر شده است. در حال حاضر بسیاری از وب سایت های دنیا به این شبکه اجتماعی متصل هستند و محتوای خود را در توییتر به اشتراک می گذارند و شما در هر کجای فضای مجازی اینترنت سر بزنید اثری از این شبکه میکروبلاگینگ مشاهده خواهید کرد.

منبع: PC World

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید