iOS 5 هم با سرعت هر چه تمام، Jailbreak شد

هنوز زمان زیادی از معرفی iOS 5 توسط Apple نمی گذرد که هکر ها اعلام می کنند، این سیستم عامل هم Jailbreak شد. iOS 5 چند روز پیش توسط Apple معرفی شد. به این ورژن نسبت به نسخه قبلی Apple، 200 ویژگی و عملکرد اضافه شده است که تعدادی از آنها را در مقاله " معرفی iOS 5 " توضیح دادیم. در ادامه اطلاعات بیشتری در مورد نسخه قفل شکسته یا Jailbreak شده iOS 5 ارائه می کنیم تا مطمئن شوید شما هم می توانید به زودی گوشی خود را به روز رسانی کنید.

اگرچه این Jailbreak به صورت tethered یا محدود عرضه شده ولی باید مطمئن بود که به زودی نسخه نامحدود آن نیز ارائه می گردد. در نسخه tethered این Jailbreak اگر گوشی، تبلت یا iPod شما خاموش شده یا باتری آن تمام شود، jailbreak گوشی از بین می رود .

البته این نسخه iOS فقط به Developer ها عرضه شده بود. ولی ظاهرن هکرهای محصولات Apple کنجکاو بوده و نسخه 5 سیستم عامل iOS را بدست آوردند. تصویر زیر نشان دهنده iOS 5 در حال Jailbreak شدن است.

اگر شما هم دوست دارید App های Apple را روی گوشی یا iPad خود نصب کرده و از آنها لذت ببرید باید ابتدا گوشی خود را با کمک این لینک Jailbreak کنید و سپس از قسمت App Center سایت زومیت، برنامه های مختلف را روی گوشی خود نصب کنید.

منبع: Phonearena

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده
تبلیغات

بیشتر بخوانید