Google+ Hangouts بهترین سرویس مکالمه ویدیوی چندنفره

گوگل در روز گذشته شبکه اجتماعی +Google را با امکانات بسیار جذاب و منحصربفرد برای مقابله با فیس بوک معرفی کرد. Hangouts یکی از امکانات بسیار جذاب Google+ است که به کاربران و شرکت ها امکان گفتگوی ویدیویی چند نفره را می دهد. Hangouts از بهترین سرویس های مکالمه ویدیویی آنلاین مانند Skype و ooVoo بهتر عمل می کند و از همه مهمتر، این سرویس بصورت رایگان ارائه می شود.

با Hangouts به راحتی می توانید با دوستان و یا همکاران خود مکالمه ویدیویی داشته باشید این سرویس مناسب شرکت ها و ویدیو کنفرانس است. شرکت ها می توانند جلسات خود را از طریق Hangouts برگزار کنند و شرکت کنندگان در جلسه نیز قادر خواهند بود از هر کجای دنیا در این جلسات شرکت کنند.

جهت آشنایی با تمام امکانات شبکه اجتماعی +Google به مقاله "شبکه اجتماعی Google+ رقیب جدی فیس بوک راه اندازی شد" مراجعه نمایید.

براساس آزمایشات و مقایسه های انجام شده توسط وب سایت های معتبر مانند CNET, Lifehacker و PCWorld سرویس مکالمه ویدیویی Google+ Hangouts از تمام رقیبان خود بهتر عمل می کند. براساس این آزمایشات، Hangouts برخلاف سرویس های مشابه گفتگوی اینترنتی با اتصال های کم سرعت اینترنت نیز به خوبی کار می کند. 

با تماشای ویدیویی که در ادامه آماده است با قابلیت های بیشتر Hangouts و نحوه کارکرد آن بیشتر آشنا خواهید شد.

منبع: LifeHacker

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید