آگهی تلویزیونی اپل برای iPad2: تمرکز برروی راحتی کار

Apple در آگهی تلویزیونی iPad 2 قصد دارد به مخاطب خود موضوعی را اعلام کند که ممکن است بسیاری از استفاده کنندگان این تبلت آن را قبول داشته باشند و آن هم راحتی کار و استفاده آسان از iPad 2 در مقایسه با تبلت های رقیب است. در ادامه این ویدیو 30 ثانیه ای را مشاهده خواهید کرد.

تبلیغات

اپل در این آگهی تبلیغاتی تمرکز خود را بر راحتی کار با iPad 2 گذاشته است و آن را با اهمیت تر از مشخصات سخت افزاری نشان داده است. اپل باور دارد که: "تکنولوژی به تنهایی کافی نیست، سریعتر، باریکتر و سبک تر بودن، قابلیت های خوبی هستند ولی زمانی که فناوری راه را باز کند، همه چیز لذت بخش و حتی سحرآمیز خواهد شد. "

به نظر می رسد اپل در این راه موفق بوده است چون تبلت های رقیب iPad 2 مانند Galaxy Tab یا Motorola Xoom با مشخصات سخت افزاری بهتر، هرگز به اندازه iPad 2 فروش نداشته اند و برای خریدشان چنین صف های تشکیل نشده است.

اگرچه وضوح تصویر نمایشگر iPad 2 پایین تر از Xoom است و پردازنده اصلی آن نیز به نظر ضعیف تر می رسد ولی از نظر GPU یا قدرت گرافیکی از Xoom قوی تر است، مقایسه کامل را در مقاله "مقایسه و بررسی قدرت گرافیکی تبلت های iPad و Xoom" بخوانید.

منبع: PC World

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده