برنامه Paint It عكس های موجود در iPad شما را شگفت انگیز می كند

به شما پیشنهاد می کنیم اگر iPad خریده اید، حتما دستگاه خود را JailBreak کنید تا بتوانید از تعداد بی شمار برنامه های رایگان روی دستگاه خود لذت ببرید. این بار قصد داریم برنامه ای به شما معرفی کنیم که می تواند عکس های موجود در iPad شما را به اشکال و تصاویر بسیار زیبایی تبدیل کند. در ادامه توضیحات بیشتر و لینک دانلود این برنامه را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

پیش از آغاز مقاله باید بگوییم این App روی iPhone و iPod قابل استفاده نیست و تنها مخصوص کاربران iPad است. ضمنا شما باید iPad خود را Jailbreak کرده باشید تا بتوانید این برنامه Crack شده را روی آن نصب کنید.

اگر تا کنون اقدام به Jailbreak دستگاه Apple خود نکردید به شما پیشنهاد می کنیم این مقاله را از دست ندهید:

روش JailBreak کردن دستگاه های Apple

بعد از Jailbreak و دانلود App، کافی است دو بار روی App کلیک کنید تا برنامه توسط iTunes باز شود و سپس iPad را با PC خود Sync کنید. در صورتی که با این روش نتوانستید App خود را روی iPad نصب کنید می توانید از روش زیر استفاده کنید:

آموزش نصب برنامه های Crack شده روی دستگاه Apple

با Paint It چه کارهایی می توان انجام داد

Paint It در واقع یک App برای مشاهده و تغییر عکس های شماست. این برنامه قادر است عکس ها را به نحوی تغییر دهد که گویی عکس شما با آبرنگ کشیده شده است.

همچنین شما می توانید عکس های خود را به صورت کلاسیک، نقاشی روی کاغذ یا رنگ روغن تبدیل کنید ویا theme مدرنی برای عکس خود انتخاب کنید.

شما می توانید ضمن کار کردن با برنامه به موسیقی هم گوش دهید، عکس های ویرایش شده خود را save کنید و آنها را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

برای مشاهده نحوه کار این App می توانید Video زیر را نیز مشاهده کنید.

حجم Paint It حدود 12 مگابایت است و برای iPad ورژن 3.2 به بعد قابل استفاده است. در صورتی که iPad خود را Jailbreak نکنید برای خرید این برنامه باید 0.99$ دلار هزینه کنید.

برای دانلود Paint it اینجا کلیک کنید.

منبع: Zoomit

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده
تبلیغات

بیشتر بخوانید