دوربین فیلم برداری Toshiba مدل BW10 ،ضد آب با قیمت 150$ دلار

ظاهرا در تابستان آینده شاهد دوربین های فیلم برداری و عکاسی دیجیتالی زیادی خواهیم بود. امروز هم توشیبا اعلام کرد جدیدترین دوربین فیلم برداری دیجیتال ضد آب خود را با نام Camilo BW10 در تابستان عرضه خواهد کرد. در ادامه مشخصات کامل تر و قیمت این دوربین را مشاهده خواهید کرد.

شاید گاهی اوقات از زمان عرضه محصولات بعضی از برند ها تعجب کنیم. به طور مثال در میان انبوهی از دوربین های سه بعدی علت عرضه یک دوربین ضد آب چیست؟

Toshiba این بار دوربین های فیلم برداری دیجیتال ضد آب خود را با قیمت نازل 150$ به بازار عرضه می کند. این برند اعلام کرده دوربین ها در تابستان 2011 موجود خواهند بود. مسلما بسیاری از ما با شنیدن کلمه تابستان به یاد شنا، مسافرت و یا ورزش های آبی خواهیم افتاد. بسیار بهتر خواهد بود که شما بتوانید لحظه های مفرح خود را در این اوقات ثبت کنید. بنابراین یک Camcorder ضد آب در این مواقع بسیار مفید خواهد بود. مخصوصا اگر Full HD هم باشد.

این Camcorder در رنگ های زرد و نقره ای، در سایز جیبی و با پوشش لاستیکی خاصی عرضه می شود که می توانید با اطمینان آن را با خود به اعماق آب برده و فیلم های Full HD یا 1080P تهیه کنید. این دوربین می تواند در عمق 2 متری زیر آب عکس های 5MP مگاپیکسلی بگیرد.

از دیگر مشخصات این دوربین قابلیت Zoom دیجیتال 10X به همراه 2 صفحه نمایش است. وزن Camileo BW10 تنها 100 گرم بوده و دارای پورت های HDMI ،USB و همچنین فلش LED است.

تنها نکته منفی که در مورد این دوربین وجود دارد عمر باتری 70 دقیقه ای آن است. بنابراین نباید به فکر ضبط فیلم های طولانی با این دوربین را بکنید.

برای مشاهده مشخصات کاملتر و مقایسه سایر محصولات این برند می توانید به سایت توشیبا قسمت Camcorder مراجعه کنید.

منبع: Akihabaranews

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید