Nintendo به زودی كنسول جدید خود را معرفی می كند

پیشتر در مورد شایعه کاهش قیمت کنسول Nintendo خبر دادیم و اعلام کردیم که قیمت این کنسول بازی تا ماه دیگر ممکن است به 150$ دلار کاهش یابد. اکنون علت بروز این شایعات مشخص شده است، چراکه ظاهرا Nintendo قصد دارد کنسول جدید Wii را (احتمالا با نام Wii2) به بازار عرضه کند.

تقریبا 5 سال از عرضه کنسول بازی Nintendo که بیشتر خانه ها آن را مهمان تلویزیون های خود کردند می گذرد. کاربران این کنسول با این فکر که به جای بازی با انگشتان دستشان روی کلید ها می توانند با حرکت بازو و پای خود بهترین اوقات را داشته باشند، این کنسول را خریداری کردند. اکنون پس از گذشت 5 سال و عرضه کنسول های جدید، نینتندو نیز تصمیم به Update محصول خود کرده است.

به نظر شما Wii جدید چه ویژگی خارق العاده ای خواهد داشت؟ آیا می توان با این کنسول، بازی های سه بعدی بدون عینک انجام داد؟(مانند Nintendo 3DS) ، البته پاسخ این سئوال حتما منفی است ولی شما از Wii جدید چه انتظاری دارید تا باز هم بتواند در بازار با PS3 Move و Kinect رقابت کند؟

پاسخ این سئوال در June یعنی حدودا دو ماه دیگر در نمایشگاه E3 مشخص خواهد شد و احتمالا در سال 2012 به بازار عرضه خواهد شد. ولی تمام ویژگی هایی که به کنسول اضافه می شود، بر قیمت دستگاه تاثیر گذار است. شاید نینتندو ، دسته های بازی را حذف کند و به جای آنها از کلاه خود، لباس مخصوص و پروژکتورهای خاص استفاده کند و شاید هم از ویژگی های سه بعدی در دستگاه جدید خود استفاده کند. نظر شما درباره کنسول جدید نینتندو چیست و آیا در آینده آن را نسبت به PS3 و Kinect برتر می دانید؟

منبع : Slashgear

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید