Nintendo قیمت كنسول بازی Wii را از ماه دیگر كاهش می دهد

Wii یکی از کنسول های پرفروش بازی دنیاست و با آن می توان بسیاری از ورزش ها مانند اسکی، تنیس، بولینگ و ... را به صورت مجازی بازی کرد. شاید این کنسول جزو پیشرفته ترین کنسول ها درهم ردیفان خود، نباشد ولی برای سنین مختلف مناسب بوده و در کنار بازی، سلامتی شما را نیز تضمین می کند. اگر قصد خرید این کنسول را دارید، بهتر است کمی صبر کنید تا قیمت آن کاهش یابد.

Nintendo با ابتکار خود و خلق MotionControler توانست کنسول بازی خود ، یعنی Wii را به خوبی در بین کاربران معرفی کرده و به فروش برساند. کنسول Wii از رقیبان خود PlayStation 3 و Xbox 360 ضعیف تر است ولی بازی های جذاب تر بوده و از حرکت اعضاء بدن برای هدایت بازی استفاده می شود این کنسول جزو اولین کنسول های بازی بود که در آن، خود کاربر به عنوان کارکتر اصلی بازی عمل می کند و حرکت اعضای بدن وی نیز به حرکت های کارکتر بازی می انجامد. شرکت های سونی و مایکروسافت بعدها و با تقلید از نینتندو کنترلرهای Kinect و Move رابرای کنسول های خود عرضه کردند.

به علت فروش خوبی که این محصول داشته و همچنان دارد، تصور نمی شد که قیمت آن کاهش یابد. ولی Nintendo اعلام کرده تصمیم دارد Wii را از 15 May –تقریبا 1 ماه دیگر- با قیمت 150$ دلار به فروش رساند.

مدیر Nintendo امریکا ماه گذشته اعلام کرد که قیمت Nintendo کاهش خواهد یافت و قیمت 150$ دلار برای این محصول در نظر گرفته شده است. ولی باید دید آیا Nintendo و قیمت Wii به زودی کاهش خواهد یافت یا خیر؟

منبع: Engadget

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده
تبلیغات

بیشتر بخوانید