با جاروبرقی روباتیک سامسونگ خانه خود را تحت نظر بگیرید

سامسونگ و ال جی در نمایشگاه CES امسال جاروبرقی های روباتیک خود را معرفی کردند این جارو برقی ها بدون نیاز به کنترل و هدایت انسان خانه را جارو می کنند. اما سامسونگ به تازگی اطلاعات جالبی در مورد جاروبرقی خودکار و روباتیک Tango View VC-FL87W خود اعلام کرده است این جاروبرقی دارای وب کم داخلی است و قادر است ویدیو زنده را به تبلت و یا تلفن همراه شما ارسال کند.

اگر می خواهید بدانید وقتی در خانه حضور ندارید در خانه چه می گذرد می توانید از جاروبرقی روباتیک سامسونگ کمک بگیرید این جارو برقی علاوه بر تمیز کردن خانه، قادر است ویدیوی زنده از خانه شما گرفته و برای شما ارسال کند. Tango Viewعلاوه بر وب کم یک میکروفن داخلی نیز دارد که امکان ارسال صدا را نیز بصورت بی سیم فراهم می کند. این جارو برقی کم سر وصدا که تنها 48dB صدا ایجاد می کند برای تمیز کردن دارای حالت های مختلفی است، وضعیت تمیز کردن در سطوح صاف و لبه دار از جمله حالت های تعریف شده برای این جاروبرقی است.

samsung_tango_view_vacuum_robot_2

قیمت این جاروبرقی چند برابر جاروبرقی های امروزی است سامسونگ قصد دارد این جاروبرقی  را با قیمت حدود 700$ به فروش برساند. البته با جاروبرقی های امروزی نمی توانید وقتی خانه نیستند به جاروبرقی دستور دهید خانه را برایتان جارو کند و یا ویدیوی زنده از منزل خود را در تلفن همراه ببینید.

منبع: Slash Gears

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید

تبلیغات