لکسوس از خودرو 2013 GS 350 F Sports پرده برداری کرد

در نام گذاری خودروهای لکسوس حرف F نشانه کارایی و عملکرد خودرو است. در نام این خودرو نیز F-Sport به چشم می خورد که اسپورت بودن آن را نشان می دهد. تویوتا برای تبدیل حالت جدی خودرو به اسپورت، کیت های مناسب را با دقت انتخاب و برروی GS 350 نصب کرده است. لکسوس قصد دارد خودرو GS 350 را در نمایشگاه هفته آینده SEMA به نمایش عموم بگذارد. در ادامه اطلاعات بیشتر به همراه گالری عکس GS 350 را مشاهده خواهید کرد.

GS 350 مجهز به تایرهای 19 اینچی اسپورت با ظاهر متفاوت با آنچه پیشتر از لکسوس دیده ایم، است. طراحی صندلی، فرمان و داشبورد جلو GS 350 نیز با دیگر خودروهای لکسوس متفاوت است.

موتور 3.5 لیتری این خودرو هنوز تغییر نکرده و هنوز همان V6 است که 306 اسب بخار قدرت دارد. این خودرو تنها 5.7 ثانیه زمان لازم دارد تا سرعت را از 0 به 100 برساند. لکسوس ادعا می کند که مصرف سوخت این خودرو نیز کاهش یافته است.

{gallery}lexus/gc350:70:50:0:1:mootools_slimbox:Galleria{/gallery}

GS 350 دارای 10 کیسه هوا (Airbag) است. ایربگ ها در جاهای مختلف خودرو قرار گرفته اند تا در شرایط مختلف از جان سرنشینان خودرو محافظت کنند. در جلوی زانو سرنشین های جلو و عقب خودرو نیز ایربگ وجود دارد. از دیگر امکانات امنیتی این خودرو می توان به سیستم دید در شب، سیستم مانیتورینگ در تاریکی، سنسورهای تشخیص دهنده نقاط کور در جلو و عقب خودرو و سیستم کامپیوتری برای حرکت در بین خطوط اشاره کرد.

منبع: Autoblog

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید

تبلیغات