CES 2011: بررسی تلفن هوشمند Optimus Black ال جی – باریکتریکن تلفن دنیا

ال جی با معرفی جدیدترین تلفن های همراه هوشمند خود نظر بسیاری را جلب کرده است، ال جی در نمایشگاه CES امسال تلفن هوشمند Optimus Black را معرفی کرد که قابلیت های منحصر به فردی دارد مهمترین برتریهای این تلفن وزن کم،باریکی، نمایشگر بسیار روشن و کم مصرف به نام نوا است.

پیش تر اطلاعاتی در مورد اولین گوشی دو هسته ای جهان Optimus 2X منتشر کرده بودیم، Optimus Black نیز گوش دیگری از این خانواده است. در تلفن همراه Optimus Black که در CES 2011  به نمایش گذاشته شد از صفحه نمایش 4 اینچی از نوع NOVA استفاده شده که مزایای بسیار جذابی دارد این نمایشگر به روشنی AMOLED بکاررفته در Galaxy S سامسونگ است اما مصرف آن بسیار کمتر است.

DSCF3968-420-90

ما نتوانستیم مصرف باتری این گوشی را تست کنیم ولی کیفیت تصویر و روشنایی آن واقعا عالی است و تفاوتی با نمایشگرهای AMOLED ندارد. LG ادعا می کند نمایشگرهای AMOLED دو برابر نمایشگر NOVA که در Optimus Black استفاده شده، انرژی مصرف می کند.

یکی دیگر از مزایای Optimus Black باریکی  9.14 میلی متری آن است که لقب باریکترین تلفن همراه دنیا را از iPhone 4 اپل گرفته و از آن خود کرده است. وقتی آن را دست بگیرید باریکی و سبکی آن را کاملا احساس خواهید کرد.

LG Optimus Black

سیستم عامل اندروید 2.2 به خوبی و نرمی در این گوشی اجرا می شود و رابط کاربری Gesture UI آن نیز واقعا  کارآمد است. رابط کاربری این گوشی به شما اجازه می دهد به راحتی به پیغام ها، ایمیل ها و تماس های خود از روی صفحه قفل شدن گوشی دسترسی داشته باشید. دستورات جدیدی نیز اضافه شده است مانند تکان دادن و یا لمس کردن یا کشیدن گوشی، بعنوان مثال با تکان دادن گوشی به حالت خاص می توانید نرم افزار دوربین را اجرا کنید.

LG Optimus Black

LG Optimus Black با سیستم عامل اندروید قابل بروز رسانی به نسخه 2.3 به زودی وارد بازار خواهد شد.

 منبع: Tech Radar

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده
تبلیغات

بیشتر بخوانید