CES 2011 مادربردهای جدید گیمینگ گیگابایت سری G1-Killer معرفی شدند

گیگابایت سری جدید مادربردهای گیمینگ خود را با نام G1-Killer در CES 2011 معرفی کرد در این سری سه مادربرد مختلف با نام های G1.Assasin, G1.Sniper و G1.Guerrilla عرضه خواهند شد. این مادربردها مناسب کسانی است که بدنبال بازده بسیار بالا و سیستم قدرتمند برای اجرای بازی های کامپیوتری هستند.

یکی از مقامات شرکت گیگابایت در این رابطه گفت: "گیگابایت هیجان زده است تا اولین سری مادربرد که فقط مخصوص بازی و گیمرهای ممتاز است را معرفی کند."

سری G1-Killer مجهز به پیشرفته ترین و مدرنترین قطعات سخت افزاری و برنامه های نرم افزاری شرکت های Bigfoot Network و Creative است علاوه برآن  در ساخت این مادربورد ها از باکیفیت ترین و باداوم ترین قطعات گیگابایت استفاده شده است. گیگابایت ادعا کرده  که گیمرها تجربه بی نظیری رابا مادربردهای سری جدید گیگابایت خواهند داشت.

هر سه مادربرد سری G1-Killer براساس تراشه Intel X58 طراحی شده اند و امکانات اضافی منحصربفردی در این مادربردها وجود دارد که توسط  Creative و Bigfoot Network اضافه شده اند. گیگابایت هنوز از بسیاری از قابلیت های این مادربردها پرده برداری نکرده است.

لازم است بدانید که Bigfoot Network در زمینه تجهیزات شبکه مخصوص بازی فعال است.

منبع: Tech Radar

 

CES 2011  مادربردهای جدید گیمینگ گیگابایت سری G1-Killer معرفی شدند

گیگابایت سری جدید مادربردهای گیمینگ خود را با نام G1-Killer را در CES 2011 معرفی کرد در این سری سه مادربرد مختلف با نام های G1.Assasin, G1.Sniper و G1.Guerrilla عرضه خواهند شد. این مادربردهای مناسب کسانی است که بدنبال بازده بسیار بالا و سیستم قدرتمند برای اجرای بازی های کامپیوتری هستند.

یکی از مقامات شرکت گیگابایت در این رابطه گفت: گیگابایت هیجان زده است تا اولین سری مادربردهای دنیا که فقط مخصوص بازی و گیمرهای ممتاز است را معرفی کند.

سری G1-Killer مجهز به پیشرفته ترین و مدرنترین قطعات سخت افزاری و برنامه های نرم افزاری شرکت های Bigfoot Network و Creative بهمراه باکیفیت ترین و باداوم ترین قطعات گیگابایت است. گیگابایت ادعا کرده است که گیمرها تجربه بی نظیری رابا مادربردهای سری جدید گیگابایت خواهند داشت.

هر سه مادربرد سری G1-Killer براساس تراشه Intel X58 طراحی شده اند و امکانات اضافی منحصربفردی در این مادربردها وجود دارد که توسط  Creative و Bigfoot Network اضافه شده اند. گیگابایت هنوز از بسیاری از امکانات و قابلیت های این مادربردها پرده برداری نکرده است.

منبع: Tech Radar

 

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید