CES2011 :مایکروسافت Avatar Kinect را برای Xbox360 به طور رسمی معرفی کرد

مایکروسافت در نمایشگاه های بزرگ همیشه حرفی برای گفتن دارد. پس از معرفی Kinect توسط مایکروسافت ، این کمپانی محصول دیگری را ارائه نکرد. ولی اکنون در نمایشگاه CES از یک محصول جدید رونمایی کرده است. در ادامه به معرفی این محصول می پردازیم و تقاوت آن را به کینکت بیان خواهیم کرد.

پیش از این شایعاتی شنیده می شد که مایکروسافت قصد دارد محصول جدیدی به نام Avatar Kinect را ارائه کند. ولی اطلاعات دقیقی از آن در دست نبود. ولی مایکروسافت در نمایشگاه CES رسما اعلام کرد در بهار 2011، Avatar Kinect برای Xbox360  به بازار خواهد آمد.

در واقع Avatar Kinect یک محیط مجازی ایجاد می کند که شما و دوستانتان می توانید به صورت مجازی در این محیط گردش کنید. در این محیط بر اساس چهره شما، یک ظاهر کارتونی برایتان کشیده میشود.

avatarkinect2011-01-05-0

این ظاهر توسط Kinect برای شما درج می شود و مخصوص شماست. در واقع Kinect شما را با این ظاهر می شناسد. علاوه بر این Avatar Kinect قادر خواهد بود تمامی ظواهر را تشخیص دهد. به صور مثال اگر اخم کنید یا لبخند برنید، چهره کارتونی شما در Avatar Kinect  همین حس و حال را به خود خواهد گرفت.

avatarkinect2011-01-05-5

هنوز دقیقا مشخص نیست که دوربین این گجت از چه طریق می تواند حالات ابرو، لب و دهان و میمیک صورت را تشخیص داده و آن را به Avatar Kinect منتقل کند. ظاهرا باید این زحمت را هم گردن دوستان Hacker بیاندازیم!

این وسیله برای افرادی که دوست دارند، در محیط های مجازی گفت و گو و بازی کنند و به بازی ها Online نیز علاقه دارند بسیار جذاب  است.

منبع: Engadget

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده
تبلیغات

بیشتر بخوانید