پرده بردای میتسوبیشی از تلویزیون 155 اینچ OLED در CES

میتسوبیشی علاوه بر معرفی تلویزیون 92 اینچ سه بعدی در CES 2010 که فردا آغاز می شود، تلویزیون 155 اینچ OLED را نیز به نمایش می گذارد. این تلویزیون باریک به بزرگی یک فیل است.

تصور کنید، 155 اینچ حدود چهار متر است تلویزیون از جنس OLED به بزرگی چهار متر شبیه پرده سینماست. البته کمتر کسی قادر خواهد بود این تلویزیون گران قیمت را خریداری کند و احتمالا برای مصارف تبلیغاتی و نمایش محتوای دیجیتال در مراکز تجاری استفاده خواهد شد.

میتسوبیشی حداقل یک تلویزیون 3.8 متری (150 اینچی) را سال گذشته به فروش رساند اما نکته ای که در مورد این تلویزیون 155 اینچی حائز اهمیت است، استفاده از پنل OLED است. ساخت پنل های OLED در سایزهای بزرگ محدودیت های تکنیکی داشت که ظاهراً حل شده است.

نمایشگرهای OLED تصاویر با کیفیت و با کنتراست فوق العاده بالا را نمایش می دهند. اگر می خواهید در مورد OLED ها و فناوری بکار رفته در این پنل ها بیشتر بدانید به دایرکتوری IT زومیت سر بزنید.

میتسوبیشی علاوه بر تلویزیون 92 اینچ سه بعدی و تلویزیون 155 اینچ OLED ویدیو پروجکتورهای سه بعدی و چاپگرهای کوچک رنگی را نیز در نمایشگاه CES 2011 لاس وگاس به نمایش خواهد گذاشت.

منبع: Tech Radar

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید