عينك سه بعدي Sanwa قابل استفاده براي همه تلويزيون ها

کمپانی ژاپنی Sanwa اخیرا اعلام کرده عینک سه بعدیی تولید کرده است که می توانید آن را برای بسیاری از تلویزیون های سه بعدی استفاده کنید. نام مدل 400-3DGS001 به این عینک اختصاص داده شده است. Sanwa  ادعا می کند برای مشاهده تصاویر سه بعدی در تلویزیون های سونی، پاناسونیک، شارپ، و توشیبا می توان از این عینک استفاده کرد.

عینک های سه بعدی Sanwa داری یک دکمه "انتخاب برند تلویزیون" هستند - Television Maker Select. با فشردن این دکمه، عینک می تواند مدل تلویزیون شما را بر اساس سیگنال ارسالی infrared تشخیص دهد. سپس 400-3DGS با تلویزیون شما Sync یا همگام می شود و شما می توانید تصاویر سه بعدی رابه بهترین شکل مشاهده کنید.

Sanwa قول داده اطلاعات بیشتری در مورد این عینک در اختیار ما گذارد.

در کنار این عینک، یک USB هم ارائه می شود تا بتوانید با اتصال این عینک به PC، آن را شارژ کنید. یک کیسه و یک دستمال مخصوص هم به همراه این عینک ارائه میشود.

sanwa-universal-3Dglasses-thumb-550xauto-55497

این عینک سبک تنها 50 گرم وزن دارد و اگر از عینک طبی استفاده می کنید، می تواند روی عینک طبی شما سوار شود. 400-3DGS001 همچنین دارای یک قطعه با سه سایز مختلف است که روی بینی قرار می گیرد تا راحتی عینک را هنگام دیدن تصاویر سه بعدی افزایش دهد.

sanwa3d-2

Sanwa-universal-3d-glasses-400-3DGS001

نحوه کار این عینک پس از انتخاب مدل تلویزیون، به این صورت است که عینک با تلویزیون و مدل انتخابی شما سازگار می شود و تا زمانی که مدل انتخابی خود را تغییر ندهید روی این Setting باقی خواهد ماند.

می توانید این عینک را در ژاپن با قیمت 94$ دلار تهیه کنید. این عینک هنوز برای تمام تلویزیون های سه بعدی ارائه نشده و به همین علت نمی توان آن را مدل universal اعلام کرد. ولی این یکی از نقشه های Swana است که این عینک را با کلیه تلویزیون ها سازگار کند. شما می توانید برای رفتن به خانه دوستانتان این عینک را با خود ببرید تا اگر قرار شد فیلمی مشاهده کنید، همه از آن لذت ببرند.

در ادامه مشخصات کاملتری از این عینک را مشاهده می کنید:

  • رنگ: مشکی
  • فرکانس: 120 هرتز
  • کنتراست : 1000:1
  • مشخصات باتری: 3.7V/100mAh lithium-ion
  • عمر باتری: 50 ساعت
  • زمان شارژ شدن: 3 ساعت

اگر این عینک برای شما جذاب و یا خرید آن به صرفه است می توانید آن را در سایت Dvice بیابید.

منبع: gizmag

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید