اگر دائما از اينكه تصادف كنيد يا به شخصي بزنيد مي ترسيد، چاره كار شما اينجاست

حتما می دانید جعبه سیاه هواپیما چیست؟ آیا دوست دارید ماشین شما هم یک جعبه سیاه مانند هواپیما داشته باشد تا هر وقت تصادف کردید یا شخصی برای اخاذی جلوی ماشین شما پرید، مدرکی داشته باشید که شما مقصر نیستید؟ گوشی آیفون با برنامه رایگانی که می توانید روی آن نصب کنید، خیال شما را راحت کرده است. توضیحات و لینک دانلود این برنامه را در ادامه مشاهده کنید.

معمولا از جعبه سیاه هواپیما برای رفع ابهامات و اینکه متوجه شوند چه اتفاقی رخ داده که هواپیما دچار حادثه شده است، استفاده می کنند. اگر ماشین هم همین جعبه سیاه را می داشت دیگر هیچ کس نمی توانست هنگامی که تصادفی رخ می دهد، تقلب کرده و صحنه را به نفع خود تغییر دهد. همچنین اگر کسی خود را جلوی ماشین شما پرتاپ کرد تا بتواند به این طریق از شما اخاذی کند، نباید نگران هیچ موضوعی باشید. چرا که iCar Black Box  نصب شده روی گوشی شما،  همه صحنه ها را ضبط می کند.

با نصب برنامه iCar Black Box  روی آیفون خود، در واقع از تمام صحنه هایی که هنگام رانندگی شما رخ می دهد، فیلم گرفته می شود. البته اگر شما هم کار اشتباهی انجام دهید که باعث تصادف شود، باز هم همه صحنه ها ضبط می شود ولی این بار مجبور نیستید فیلم ضبط شده را ارائه کنید.

یکی دیگر از جذابیتهای این برنامه این است که از طریق GPS سرعت شما را نیز روی صفحه درج می کند تا اگر تصادف رخ داده به علت سرعت بالای شما بود، نتوانید ادعای نادرستی بکنید. عملکرد این GPS و Google Map که به آن لینک شده بسیار جذاب است.

mzl.cjfpfoez.320x480-75

نکته منفی که در اینجا وجود دارد این است که هیچ "نگهدارنده" ای با این برنامه ارائه نمی شود.

همه آنچه توسط این برنامه ضبط می شود در حافظه گوشی Save نمی شود. بلکه زمانی که نور زیادی به گوشی بتابد(مانند نور ماشینی که از روبرو می آید) یا حادثه ای که گوشی آن ها را تشخیص می دهد، رخ بدهد، فیلم ضبط شده در گوشی Save می شود(مانند آنچه در تصویر زیر مشاهده می کنید)

mzl.abbibboj.320x480-75

برای دانلود این برنامه باید به این لینک مراجعه کنید. 

منبع: SlashGear

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید