معرفی پرتال راهنمای خرید زومیت در روزنامه دنیای اقتصاد

وب سایت زومیت، هواره سعی داشته بهترین اطلاعات و راهنمایی ها برای خرید را، به صورتی که شایسته شما کاربران گرامی است، در اختیارتان قرار دهد. به همین علت، تصمیم گرفتیم پس از این، هر موفقیت و یا نکوهشی را با شما در میان گذاشته و از راهنمایی های شما بهره ببریم. هدف ما رضایت کاربران است و این رضایت در صورت تقابل دو طرفه انجام می پذیرد. بنابراین انتقادات و نظرات خود را در قسمت نظرات با ما در میان گذارید. ما نیز در این مقاله، قصد داریم خبر معرفی وب سایت زومیت در روزنامه دنیای اقتصاد را با شما در میان گذاریم.

هدف این پرتال همواره راهنمایی کاربران برای داشتن بهترین خرید است. در صورتی که قصد خرید وسایل برقی و الکتریکی خود را دارید به جای گشت و گذار چند هفته ای در بازار وسایل و راهنمایی گرفتن از فروشنده ها و جلوگیری از خرید نادرست، به شما پیشنهاد می کنیم بخش راهنمای خرید زومیت را مشاهده کنید.

این بار روزنامه دنیای اقتصاد، پس از سایت های iranICTnews.ir و Webna.ir به معرفی وب سایت زومیت پرداخته و زومیت را به عنوان یک سایت "راهنمای خرید" معرفی کرده است. ما نیز وظیفه خود دانستیم تا دلایل راهنمایی و پیشنهادات خود را برای خرید به شما کاربارن محترم، بیان کنیم.

zoomit-on-Donyaye-eghtesad

برای مشاهده تصویر در سایز بزرگ اینجا کلیک کنید

در بخش های "راهنمای خرید" معمولا آگاهی شما تا حد زیادی بالا رفته و سردرگمی در انتخاب بین چندین برند و یا چندین مدل را نخواهید داشت. پس تا اینجا انتخاب های شما به چند مدل خاص محدود شده و می توانید بر اساس سلیقه تان بهترین را انتخاب کنید. ولی اگر باز هم بین این بهترین ها شک دارید به شما پیشنهاد می کنیم ابتدا در بخش "مقالات" به دنبال بررسی محصول های انتخابی خود بگردید و سپس در قسمت نظرات و کامنت ها نیز در مورد آخرین انتخاب خود با ما مشورت کنید. ما با دلایل علمی، با توجه به رزومه کاری و تجربیات شخصی، و اطلاعات حاصل از مطالعات فراوان از سایت های متخصص شما را راهنمایی خواهیم کرد.

زومیت همواره سعی می کند با استناد به سند و مدرک و تجربیات سایر کاربران از خریدشان، نظر خود را به شما اعمال کند. اگر چند کاربر پس از خرید کالای مورد نظر از محصول خود اعلام رضایت کردند، این محصول در لیست پیشنهادات گروه زومیت جایگاه بالاتری خواهد داشت. تمامی پیشنهادات ما با توجه به هزینه شما برای خرید، رضایت کاربران قبلی، کاربری شما (از محصول خود بیشتر برای چه منظوری استفاده خواهید کرد)، سلیقه شما، پرسش در مورد امکان قرار دادن محصول در محل مورد نیاز شما ، استناد به نظر سنجی ها و بسیاری از پرسش هایی از این قبیل صورت می گیرد. بنابراین راهنمایی های شما برای ما بسیار مفید خواهد بود.

منبع: Zoomit

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید

تبلیغات