تعبيه صفحه كليد مجزا براي iPhone

از آنجایی که همیشه در تایپ کردن  متون با گوشی iPhone دچار مشکل می شدم، همواره به این موضوع فکر می کردم که یکی از بهترین گجت هایی که می تواند به من کمک کند، یک صفحه کلید مجزا برای آیفون است. ظاهرا این آرزو توسط کمپانی ThinkGeek برآورده شده است.

کمپانی ThinkGeek  به دوست داران آیفون م‍‍ژده داده است به زودی صفحه کلیدی برای آیفون به بازار عرضه خواهد کرد. این صفحه کلید غیر لمسی مخصوص افرادی است که  به تایپ کردن در صفحه لمسی آیفون عادت ندارند و یا از آن ناراضی هستند. کارشناسان زومیت هم از شنیدن این خبر خوشحال شده و تصمیم گرفتند آن را به گوش شما نیز برسانند. صفحه کلید ارائه شده توسط این کمپانی، از پشت گوشی آیفون به بیرون می چرخد و در صورتی که نیاز نباشد به جای اولش باز می گردد.

بهترین ویژگی صفحه کلید مجزای آیفون

از بهترین و مهمترین ویژگی های این صفحه کلید، این است که ابعاد گوشی را بزرگ نمی کند و تنها کمی ضخامت گوشی را از طرفی که لولا قرار دارد، زیاد می کند.

شارژ صفحه کلید مجزای آیفون چگونه تامین می شود؟

صفحه کلید، خود به تنهایی دارای باتری قابل شارژ است که از طریق USB شارژ می شود. البته شارژ دو دستگاه مجزا (گوشی و کیبردش) کمی آزار دهنده است. زیرا هر بار که شارژ هر یک از این دستگاه ها تمام شود، کاربر دچار مشکل خواهد شد. البته مصرف باتری این صفحه کلید زیاد نیست و شما احتیاج ندارید دائما این صفحه کلید را شارژ کنید.

صفحه کلید چگونه به گوشی متصل می شود؟

در یک کلمه: Bluetooth . این هم یکی از گزینه های خوب است. چراکه هیچ پورتی توسط این وسیله اشغال نمی شود و سیم اضافه ای نیز از دستگاه خارج نشده تا به گوشی متصل شود. البته این نحوه اتصال یک ایراد نیز دارد: آیفون های 3G از داشتن این صفحه کلید محروم می شوند. آیفون مخالف اضافه کردن فیچر بلوتوث به این مدل است.

این وسیله که TK-421 نامگذاری شده برای مدل های Iphone 3Gs و iPhone 4 دارای دو ورژن متفاوت است. و در اواخر نوامبر 2010 با قیمت 49.99 دلار به فروش خواهد رسید.  نحوه باز شدن این صفحه کلید از زیر گوشی است.  نحوه باز شدن گوشی را در تصویر زیر مشاهده می کنید.

e66e_iphone_case_with_keyboard

نظر شما در مورد این دستگاه چیست؟ طراحی خوب یا قیمت مناسب ؟ من میتوانم خودم را در در حال استفاده از این ابزار تصور کنم. آیا شما حاضر به خرید این ابزار هستید. نظرات خود را برای زومیت ارسال کنید.

منبع: Cnet.com

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید