توسط يك برنامه رايگان iPhone ، جزئيات تماس افرادي كه iPhone  دارند را بگيريد

برنامه رایگان iPhone  که My Name Is E   نام دارد، این امکان را به صاحب گوشی iPhone می دهد که به راحتی اطلاعات تماس افرادی که این مدل گوشی را دارند دریافت کند. و یا اطلاعات خود را در اختیار آن ها بگذارد. کابرد اصلی این برنامه زمانی که است که شما تصمیم دارید اطلاعات خود را به اشخاصی که اطراف شما هستند به صورت کلی ارسال کنید.

حتما برای شما پیش آمده که بخواهید Contact Detail  خود را در اختیار کسی قرار دهید و اطلاعات تماس شخص دیگری را دریافت کنید. اگر گوشی شما iPhone  است باید این کار را با کمی دردسر انجام دهید. ولی با نصب این Application  رایگان روی دستگاه خود می توانید به راحتی همه این کار ها را انجام دهید. فقط کافی است این افراد فاصله مکانی کمی با شما داشته باشند (مثلا همه در یک اتاق باشید).

روش استفاده از این برنامه

ابتدا برنامه را دانلود کرده و توسط iTunes روی iPhone  خود نصب کنید. زمانی که در اتاق کنفرانس یا مکانی که نیاز دارید اطاعات تماس خود را به شخصی (یا اشخاصی) ارسال کنید، این برنامه را باز کنید. نام کلیه افراد اطراف شما که این برنامه را دارند ، بر روی گوشی شما ظاهر می شود. می توانید با انتخاب کردن نام افراد مورد نظرتان، اطلاعات خود را به راحتی ارسال کنید.

حتی می توانید ، اطلاعات خود را به افرادی که این برنامه را ندارند(یا حتی iphone هم ندارند)  از طریق همین برنامه توسط ایمیل ارسال کنید.

mzl.ltazhicn.320x480-75

ضمنا می توانید برای سایرین توسط این برنامه یک Note بفرستید

mzl.qkhsyldq.320x480-75

یا Business Card  خود را به اشتراک گذارید.

mzl.wlziodij.320x480-75

میتوانید این برنامه رایگان را از این آدرس دریافت کنید.

http://itunes.apple.com/app/my-name-is-e/id322819062?mt=8

منبع :Engadget

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید