با تلویزیون های جدید LG تصاویر سه بعدی را بهتر از همیشه مشاهده کنید

تلویزیون های سه بعدی در سراسر کشور ها فروخته شدند. ولی هنوز پخش کننده ها و Player های سه بعدی به بازار ارائه نشدند تا طرفداران تکنولوژی سه بعدی بتوانند فیلم های دلخواهشان را با این تلویزیون مشاهده کنند. بنابراین LG تصمیم گرفته جزو اولین برند هایی باشد که سینمای خانگی سه بعدی و تلویزیون سه بعدی خود را به بازار ارائه می کند.

LG اعلام کرده که در CES 2011 یک تلویزویون سه بعدی جدید با تکنولوژی جدید به بازار ارائه خواهد کرد. این تلویزیون ها که با سیستم عینک های سه بعدی Passive ارائه می شوند، در سه سایز 42،47،55 و 65 اینچ ارائه می شود. نام مدل این تلویزیون، LW6500 است.

این تلویوزیون دارای نور پس زمینه LED بوده و سیستم تبدیل دو بعدی به سه بعدی نیز دارد. LG بیان کرده: این تلویزیون برخلاف تلویزیون های سه بعدی که از تکنولوژی Active Shutter استفاده می کنند، از تکنولوژی Passive استفاده می کند و بنابراین مشکلات و ایرادت تلویزیون های سه بعدی معمول را ندارد.

مزیت استفاده از عینک های سه بعدی Passive زیاد هستند. اول اینکه این تکنولوژی ارزان تر بوده و در مشاهده تصاویر این تلویزیون ها کمتر لرزش مشاهده می کنید. از جمله ویژگی های این تلویزیون می توان به وجود HDMI1.4, DLNA, WiFi, DVR Read, USB, 2D to 3D Conversion مجهز بوده و ظاهرا Blur-Free است. یعنی شما در تصاویر این تلویزیون نباید محو شدگی و یا تاری مشاهده کنید.

منبع : Akihabaranews

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید