LG بزرگترین تلویزیون سه بعدی دنیا را در CES به نمایش می گذارد

نمایشگاه CES 2011 تا چند روز دیگر آغاز می شود و شرکت های مطرح تولید کننده، نسل جدید محصولات خود را به نمایش خواهند گذاشت. همانطور که انتظار می رود شرکت کره ای LG نیز در این نمایشگاه شرکت خواهد کرد تا نظر مخاطبین خود را به نسل جدید محصولات خود جلب کند. LG بصورت رسمی اعلام کرده که در CES 2011 بزرگترین تلویزیون سه بعدی دنیا را به نمایش خواهد گذاشت.

سایز این تلویزیون سه بعدی که LG ادعا می کند بزرگترین تلویزیون سه بعدی دنیا است، 72 اینچ است. LG این تلویزیون را LZ9700 نام گذاری کرده است و در واقع سایز بزرگتر تلویزیون 60 اینچی سه بعدی LG است که به تازگی وارد بازار شده بود و بسیاری آن را بهترین تلویزیون سه بعدی می شناختند.

هرچند اطلاعات زیادی در مورد این تلویزیون اعلام نشده است ولی انتظار می رود Refresh Rate این تلویزیون سه بعدی 480Hz بوده و پنل آن نیز از نوع LCD با نور زمینه LED باشد. LG اعلام کرده است که این تلویزیون از استانداردهای ویدیویی اینترنت و فروشگاه نرم افزارهای مرتبط پشتیبانی می کند.

محصول دیگری که LG قرار است در CES به نمایش بگذارد، نمونه آزمایشی از تلویزیون های قابل حمل است که از پخش ATSC پشتیبانی کرده و تصاویر سه بعدی را نیز بدون عینک نمایش می دهد.

lgmobileatsc

باید چند روز دیگر صبر کرد تا نمایشگاه CES 2011 آغاز شود تا از کم و کیف فناوری های که امسال قرار است وارد بازار شوند، مطلع گردیم.

 منبع: Device Mag

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده
تبلیغات

بیشتر بخوانید