معرفی TuneUp Utilities 2011 – سرعت ویندوز خود را چند برابر کنید

TuneUp Utilites قادر است کارکردن با سیستم عامل ویندوز را راحتر، سریعتر و امن تر کند، تمام تغییراتی که توسط این نرم افزار در سیستم عامل اعمال می شود مطمئن می باشند چون همگی با لطف سیستم TuneUp Rescue قابل برگشت هستند. رابط کاربری این نرم افزار ساده و کاربردی است در ادامه برخی از امکانات این نرم افزار معرفی گردیده و لینک دریافت آن نیز ارائه شده است.

TuneUp Speed Optimizer

کدام تنظیمات کامپیوتر شما را کند کرده است؟ کدام یک از سرویس های نصب شده در ویندوز شما ضروری نیست؟ تنظیمات اینترنت شما بدرستی تنظیم شده اند؟ TuneUp Speed Optimizer جواب تمام سئوالات این چنینی را به شما می دهد. با آزمایش سیستم شما به شما کمک می کند تا سرعت کامپیوتر خود را به حداکثر برسانید.

TuneUp Shortcut cleaner

به کمک این قابلیت Shortcut های اضافی و بی کاربرد و آنهایی که مقصدشان از بین رفته است پیدا شده و از Start Menu و Desktop پاک می شوند.

TuneUp Styler

در این قسمت می توانید ظاهر بخش های مختلف سیستم عامل خود را تغییر دهید در نسخه 2011 امکان تغییر لوگوی انیمیشن ویستاو 7 نیز اضافه شده است.

TuneUp Uninstall Manager

در این قسمت می توانید نرم افزارهای نصب شده در ویندوز خود را که دیگر به آنها نیازی ندارید، بسیار سریعتر از Uninstaller خود ویندوز پاک کنید.

TuneUp StartUp Manager

در این قسمت لیست نرم افزارهای که در زمان بوت شدن سیستم عامل بصورت خودکار اجرا می شوند در اختیار کاربر قرار داده می شود تا آنهایی که ضرروی نیستند را از لیست خارج کند تا زمان بوت شدن سریعتر شود.

FreeUp Disk Space

در این قسمت فایل های موقتی و اضافی پاک می شوند تا باعت افزایش سرعت دسترسی اطلاعات از دیسک سخت و افزایش سرعت سیستم عامل ویندوز شود.

TuneUp Utilities بخش بسیار زیاد دیگر نظیر TuneUp Disk Doctor که به بررسی پارتیشن های مختلف دیسک سخت و رفع مشکلات احتمالی می پردازد است پیشنهاد می شود این نرم افزار را امتحان کنید تا خودتان با امکانات دیگر آن آشنا شوید.

این نرم افزار با قیمت 49 دلار از طریق وب سایت سازده آن tune-up.com به فروش می رسد ولی اگر بدنبال آزمایش نسخه کرک شده آن هستند لینک دانلود آن در ادامه آمده است:

Download TuneUp Utilities 2011 | Size: 22.64MB

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید