با Website-Watcher از بروز شدن سایت های مورد علاقه خود مطلع شوید

آیا مرتبا به سایت های مورد علاقه خود سر می زنید تا از بروز شدن آنها مطلع شوید؟ اگر می خواهید وقت خود را در سرزندن های پیاپی به وب سایت ها از دست ندهید از نرم افزار Website-Watcher استفاده نمایید. این نرم افزار به سایت های مورد علاقه شما سر می زند و شما را از بروز شدن آنها مطلع می کند همچنین صفحات بروز شده را روی کامپیوتر شما دانلود می کند تا بعدا بدون نیاز به اینترنت نیز بتوانید آنها را مشاهده نمایید.

Website-Watcher تنها دو نسخه از هر صفحه را نگه داری می کند ولی به راحتی با نرم افزار دیگر از همان شرکت سازنده به نام Local Website Archive متصل می شود تا امکان ذخیره چندین نسخه از یک سایت را تنها با یک کلیک سمت راست  داشته باشید.

از دیگر امکانات این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • با کمک این نرم افزار می توانید سایت های بسیاری را مانیتور کرده و از بروز شدن آنها مطلع شوید بدون نیاز به باز کردن تک تک سایت ها و مطلع شدن از بروز شدن و یا نشدن آنها.
  • امکان وارد شدن به سایت ها با نام کاربری و رمز عبورتان  وجود دارد این امکان برای سایت ها و انجمن هایی که برای نمایش مطالب نیاز به لاگین کردن در سایت دارد بکار می رود.
  • امکان مانیتور کردن RSS سایت ها نیز وجود دارد Website Watcher از تمام نسخه های RSS پشتیبانی می کند.
  • Website Watcher می تواند فایل های PDF را به صفحات HTML تبدیل کند تا راحتر آنها را مشاهده نموده و یا عبارت خاصی را در آنها جستجو کنید.

قیمت این نرم افزار حدود 30 پوند است و می توانید از طریق سایت argines.com آن را خریداری و یا نسخه آزمایشی آن را دریافت کنید.

اگر بدنبال آزمایش نسخه کرک شده این نرم افزار هستید می توانید از طریق یکی از لینک های زیر نسخه کرک شده آن را نیز دریافت کنید:

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید