بازي Angry Bird براي گوشي هاي  Android رايگان شد.

بازی Angry Bird یا پرنده های عصبانی از جمله بازی هایی است که طرفداران زیادی در بین کاربران Android  دارد. در این بازی چند پرنده به خوک های تخم مرغ دزد حمله می کنند. کاربران اندروید، می توانند ور‍ژن کامل Angry Bird پر طرفدار را، تا پایان امروز، به صورت رایگان دانلود کنند.

انتشار نسخه جدید و مجانی این بازی،  یک هفته تاخیر داشت. این بازی، فعلا در سایت اصلی اندروید وجود نخواهد داشت و سایت هایی همچون Getjar.com بازی را ارائه خواهند کرد. شما می توانید این بازی را در لینک GetJar app store یافته و روی گوشی خود نصب کرده و از آن لذت ببرید. البته این بازی پس از یک روز در سایت اصلی اندروید نیز موجود خواهد بود.

171233-1-screenshot

این بازی به حدی مشهور است که میلیون ها بار در فروشگاه برنامه های iPhone برای خرید آن هزینه پرداخت شده و تصمیماتی هم برای ساخت فیلم های کوتاه و طنز برای این بازی وجود دارد. عروسک هایی نیز مطابق با شخصیت های این بازی برای کودکان ساخته شده است.

Angry Bird بی شک یکی از بهترین بازی های iPhone است. ولی اگر این بازی را نمی پسندید به شما  بازی دیگری را پیشنهاد می کنیم که طرفداران زیادی در بین استفاده کنندگان iPhone دارد، بازی Cut the Rope که در تصویر زیر عکسی از این بازی را مشاهده می کنید.

mzl.fupornmt.320x480-75

این بازی بیش از 1 میلیون بار در 10 روز برای iPhone و iPad دانلود شده است. هدف این بازی غذا دادن به هیولای سبز و کوچکی است که شکلات دوست دارد.

منبع: Cnet.co.uk

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید