محبوب ترین ها

iPad Mini - زومیت

شنبه, 16 اسفند 1393 ساعت 18:38

گزارش جدیدی از یک منبع گمنام ژاپنی منتشر شده مبنی بر اینکه به زودی عضو جدید خانواده تبلت‌های آیپد مینی اپل با پردازنده جدید و شبکه Wi-Fi سریع‌تر معرفی خواهد شد. با زومیت همراه باشید تا جزئیات بیشتری از نسل چهارم آیپد مینی را در اختیار شما قرار دهیم.

دوشنبه, 27 بهمن 1393 ساعت 12:31

پس از آنکه اپل نسل جدید‌ آیپد مینی خود را معرفی کرد، شایعات متعددی مبنی بر توقف تولید این محصول منتشر شد. حال با گذشت چند ماه، دوباره اخباری در این خصوص مطرح شده که علت آن عدم سفارش تولید ماژول‌های جدید برای تولیدکنندگان در شرق آسیا است.

دوشنبه, 24 آذر 1393 ساعت 12:30

با نزدیک شدن به اواخر سال ۲۰۱۴ و تعطیلات سال نو میلادی، اپل آگهی ویدئویی جدیدی منتشر کرده است. کوپرتینویی‌ها به‌ جای بهره‌گیری از یک تم داستانی پیچیده، پروسه‌ی ساخت یک قطعه‌ی موسیقی توسط دختر جوانی را که از ابزار‌های اپلی استفاده می‌کند، دستمایه‌ی داستان خود قرار داده‌اند.

پنج شنبه, 24 مهر 1393 ساعت 22:37

اپل در کنفرانس امروز خود آیپد ایر ۲ و آیپد مینی ۳ را رونمایی کرد. در این مقاله قصد داریم تغییرات ایجاد شده در سه نسل آیپد مینی را مرور کنیم و به مقایسه سخت افزار آن‌ها بپردازیم. با زومیت همراه باشید.

پنج شنبه, 24 مهر 1393 ساعت 21:48

نسل سوم آیپد‌های کوچک اندام اپل معرفی شدند. حدس‌ها درست از آب درآمد و اپل آیپد‌های جدید را به سنسور اثر انگشت‌خوان، رنگ‌های جدید و دوربین پیشرفته‌تر مجهز کرده است.اپل از دو آیپد ۹.۷ اینچی و ۷.۹ اینچی با دو نام آیپد ایر ۲ و آیپد مینی ۳ رونمایی کرد. در ادامه برای آشنایی بیشتر با آیپد مینی ۳ با زومیت همراه باشید.

سه شنبه, 11 شهریور 1393 ساعت 15:25

۳ سال از روی کار آمدن تیم‌کوکِ ۵۳ ساله می‌گذرد. وی جانشین استیو جابزی شد که یکی از شناسنامه‌های دنیای فناوری به شمار می‌رود؛ فردی که نام وی با نام اپل در هم تنیده شده و به‌واقع می‌توان به دور از هر تعصبی پوست‌اندازی دنیای فناوری را تا حدودی در گرو خدمات وی دانست. اما تیم‌کوک با تکیه‌ زدن به صندلی ریاست نشان داد که شایسته‌ی این جایگاه است و علی‌رغم چهره‌ی خندان و آرام، رهبری مدبر است که اپلی جدید را با امضای خود معرفی کرده است.

شنبه, 06 ارديبهشت 1393 ساعت 11:32

پس از قرارگیری مدل هایی‌از گوشی‌های هوشمند شرکت شیائومی که به نام آن به «می» تغییر کرده در فهرست 10 گوشی پرفروش دنیا، همچنین کسب رکورد فروش 100 هزار گوشی در 4 دقیقه توسط این غول فناوری چینی، شیائومی برای بازارهای تبلت نیز دورخیز کرده است. با زومیت همراه باشید تا در مورد اولین تبلت شیائومی اطلاعاتی در اختیار شما قرار دهیم.

دوشنبه, 01 ارديبهشت 1393 ساعت 20:39

همانطور که می‌دانید اپل نسل جدید آیفون‌های خود را با افزایش اندازه‌ی صفحه‌‌نمایش به بازار عرضه خواهد کرد؛ کثرت شایعات و افشای اطلاعات در این مورد تا حدودی به حقیقت پیوستن این امر را مسجل کرده است. اما آیا عرضه‌ی آیفون 6 با صفحه‌ی نمایش بزرگ‌تر، آیپد مینی را تحت‌تأثیر قرار خواهد داد؟ شاید عرضه‌ی آیفون 6 با صفحه‌ی نمایش بزرگ‌تر تأثیر چندانی در فروش آیپدمینی نداشته باشد؛ اما روی دیگر سکه حاکی از تمایل خریداران آیفون 6 به نسل جدید آیپد ایر است.

شنبه, 25 آبان 1392 ساعت 15:18

به تازگی کشف شده که تعدادی از آیپد مینی‌های جدید اپل، با مشکلات اساسی در صفحه نمایش خود همراه هستند. البته هنوز هیچ آمار رسمی و دقیقی در مورد تعداد دستگاه‌های مشکل دار در دست نیست.

پنج شنبه, 23 آبان 1392 ساعت 10:01

توزیع گسترده آیپد مینی از روز گذشته آغاز شد. iFixit نیز یک نسخه از آن را دریافت نموده تا کالبد شکافی این محصول را انجام دهد. براساس اطلاعاتی که iFixiT منتشر نموده، صفحه نمایش آیپد مینی رتینا توسط کمپانی کره‌ای ال جی تولید می‌شود و از آنجایی که این صفحه نمایش از فناوری IGZO شارپ استفاده نموده، احتمالا شارپ نیز در تولید آن نقش داشته است.